ÖZGEÇMİŞİMÖZGEÇMİŞ

           

      1967’de Bartın’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Bartın’da tamamladı.  

      Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Harita Mühendisliği’ni bitirdi. Sonrasında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü tamamladı. Ayrıca SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansı aldı. Marmara Üniversitesi Gayrimenkul Değerleme ve Finansman bölümünde yüksek lisans yapmaktadır. 
      
      Bahçeşehir Üniversitesi Hükümet ve Liderlik Okulu’nda Siyaset Okulu, Siyasi Kampanya Metodları,  Belediyelerde Kurumsallaşma ve Stratejik Yönetim sertifika programlarını ile Adalet ve Kalkınma Partisi’nin açmış olduğu Siyaset Akademisi’ni bitirdi. 

      GAP projesi kapsamında Şanlıurfa'da çalışmalar yaptı. Otoyol projelerinin Kınalı etabında şantiye ve proje çalışmalarında bulundu.

     Kağıthane Belediye Başkanlığı’nda Başkan Danışmanlığı görevinde bulunan Özkan, 1992 itibariyle aynı yerde Fen İşleri, İmar ve Şehircilik, Emlak-İstimlak, Harita ve diğer birimlerde müdürlük dahil olmak üzere her kademede görev yaptı.

      Spor kulüplerinde ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetim kurulu üyeliği yapan Özkan,  iyi derecede İngilizce ve orta düzeyde Almanca bilmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret53014
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.87653.8921
Euro4.57284.5911
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 16° 6°
Saat
Bartın Olay